Lego Friends – zestawy klocków dla dziewczynek

Proponując nowe komplety klocków, legendarny już producent Lego nie zapomniał o dziewczynkach. W jego ofercie znalazły się zestawy zaprojektowane specjalnie z myślą o małych konstruktorkach. Lego Friends, bo o nim mowa, daje dziewczynkom możliwość przeżycia prawdziwej przygody w świecie przyjaźni czterech bohaterek: Stephanie, Olivii, Emmy, Mii i Andrei.

Idea klocków Lego Friends

Lego Friends powstały specjalnie dla dziewczynek. To, co łączy wszystkie zestawy, to cztery przyjaciółki, które nie mogą bez siebie żyć i zawsze się wspierają. Stephanie, Olivia, Emma, Mia i Andrea wspólnie odkrywają świat i przeżywają kolejne przygody. A to wyjeżdżają w góry, a to prowadzą gabinet weterynaryjny, a to wyjeżdżają na letni obóz albo decydują się na spływ pontonem. Każda z dziewczynek jest inna i ma inne upodobania, dzięki czemu bawiąca się klockami z serii Lego Friends (https://www.krolestwodzieci.pl/60-friends) dziewczynka ma możliwość odkrywania różnych aspektów rzeczywistości.

Dlaczego warto podarować dziewczynce Lego Friends?

Zestawy z serii Lego Friends z pewnością przypadną do gustu każdej dziewczynce. Wszystko za sprawą szerokiej oferty producenta. Bez względu na to, czy mała miłośniczka klocków lubi modę, zwierzęta czy samochody – wśród zestawów Lego  znajdzie coś dla siebie. Bawiąc się klockami, będzie miała szansę popisać się nie tylko umiejętnościami konstrukcyjnymi, ale przede wszystkim wyobraźnią – zaznaczają specjaliści z KrolestwoDzieci.pl.